Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Kardiomonitor-CMS8000.jpg

Autoklaw (Autoklawy z drukarką i bez drukarki )Autoklaw (Autoklawy z drukarką i bez drukarki )

dostępne w różnych klasach: autoklaw klasa B, autoklaw klasa S, autoklaw klasa N autoklawy kliniczne, autoklawy laboratoryjne. Do wszystkich oferowanych przez nas autoklawów zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja autoklawu oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

Autoklawy Euros EAutoklawy Euros E 

Autoklaw Euros E - klasy "B" posiada czytelny wyświetlacz LCD, możliwość monitorowania i zapisu procesu sterylizacji (drukarka lub złącze USB). AUTOKLAW EUROS E - klasy wsadów B Pojemność: 18l, - Ciche i niezawodne.