Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Respiratory-noworodkowy.jpg

BRONCHOSKOP BF-1T60

Do wszystkich oferowanych przez nas bronchoskopów zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja bronchoskopu u oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

BF-1T60 Bronchofiberoskop Średnica sondy-6 mm, średnica kanału roboczego 3 mm, zakres zginania

końcówki góra 180 stopni, dół 130 stopni, długość robocza 600 mm, głębia ostrości 3-50 mm, kąt

widzenia 120 stopni

 

BF-1T60 jest to endoskop przeznaczony do badań osób dorosłych. Posiada standardowy kanał roboczy 3,0 mm przez który można wprowadzać całą gamę narzędzi endoskopowych, włącznie z narzędziami elektrochirurgicznymi (pętle, elektrody).

 

Kąt widzenia 120o

Kierunek widzenia 0º

Głębia ostrości 3 – 50 mm

Średnica zewnętrzna końcówki 5,9 mm

Średnica zewnętrzna sondy 6 mm

Zakres zginania końcówki Góra 180o, Dół 130o

Długość robocza 600 mm,

Długość całkowita 840 mm

Średnica kanału roboczego 3,0mm

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical