Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzek-do-przewoenia-chorych-na-kolumnach-E-1-1.jpg

Defibrylatory AED G3 półautomat z wyświetlaczem tekstowym bez kardiowersjiDefibrylatory AED G3 półautomat z wyświetlaczem tekstowym bez kardiowersji

Krótki opis działania defibrylatora AED jest samoczynnie testującym się, zasilanym bateryjnie, zewnętrznym automatycznym defibrylatorem. Stosowany dla pacjentów z symptomami nagłego zatrzymania akcji serca.

Defibrylator  RESCUE SAMDefibrylator  RESCUE SAM

Defibrylator RESCUE SAM to półautomatyczny zewnętrzny defibrylator przeznaczony do przeprowadzania prostych, kierowanych komunikatami głosowymi i wskazówkami bezpośrednich czynności reanimacyjnych. Lekki, zasilany bateryjnie, łatwy do przenoszenia. Deifbrylator RESCUE SAM przeznaczony jest do użycia w przypadku wystąpienia migotania komór (VF) oraz częstoskurczu komorowego (VT).

Defibrylatory AED G3 PRODefibrylatory AED G3 PRO

 

AED jest samoczynnie testującym się, zasilanym bateryjnie, zewnętrznym półautomatycznym defibrylatorem. Po umieszczeniu elektrod defibrylacyjnych na klatce piersiowej pacjenta, AED automatycznie analizuje elektrokardiogram pacjenta (EKG) oraz wskazuje użytkownikowi, w razie zaistnienia takiej konieczności, by wcisnąć przycisk dla wywołania wstrząsu reanimacyjnego. AED kieruje czynnościami reanimacyjnymi użytkownika wydając komendy werbalne i wizualne w połączeniu z sygnałami akustycznymi.

Defibrylatory Rescue LIFEDefibrylatory Rescue LIFE

Defibrylator RESCUE LIFE jest ręcznym oraz półautomatycznym (AED) zewnętrznym defibrylatorem wyposażonym w kolorowy monitor i drukarkę termiczną i opcjonalnie stymulator i SPO2. Defibrylacja możliwa jest z łyżek lub elektrod jednorazowych.