Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzek-transportowo-kapielowy.jpg

Defibrylatory AED G3 PRODefibrylatory AED G3 PRO

 

AED jest samoczynnie testującym się, zasilanym bateryjnie, zewnętrznym półautomatycznym defibrylatorem. Po umieszczeniu elektrod defibrylacyjnych na klatce piersiowej pacjenta, AED automatycznie analizuje elektrokardiogram pacjenta (EKG) oraz wskazuje użytkownikowi, w razie zaistnienia takiej konieczności, by wcisnąć przycisk dla wywołania wstrząsu reanimacyjnego. AED kieruje czynnościami reanimacyjnymi użytkownika wydając komendy werbalne i wizualne w połączeniu z sygnałami akustycznymi.

W zależności od uznania personelu ratowniczego AED może zostać przełączony na manualny tryb  pracy "Override-Modus" (tzw. "defibrylacja na żądanie") poprzez wciśnięcie przycisku "Shock",  celem wywołania wstrząsu reanimacyjnego. Urządzenie AED poza diagnostyką może być  wykorzystywane także do monitorowania EKG.Oferowany model AED ma trzy tryby pracy. AED  wykazuje pierwotnie ustawiony tryb pracy, jednakże użytkownik może podczas każdej reanimacji  zmienić tryb pracy urządzenia. Dostarczana energia określona jest przez kierownika zespołu  reanimacyjnego i programowana w AED przed każdą reanimacją.

 

Defibrylatory ( defibrylator ) sprzedaż najniższa cena wysoka jakość.

Sprawdzony producent - szybka sprzedaż.

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical.