Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzek_inwalidzki_JAZZ_S50.jpg

Kardiotokograf KTG z wyświetlaczem LCDKardiotokograf KTG z wyświetlaczem LCD

Kardiotokograf rejestruje tętno płodu (FHR), siłe skurczów macicy (TOCO) w okresie powyżej 28 tygodnia ciąży. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą handlową na aparaty KTG.

Aparat KTG BT300Aparat KTG BT300

Aparat KTG BT300 jest lekkim, kompaktowym aparatem KTG do monitorowania ciąży pojedynczej a w opcji: bliźniaczej. Zapewnia zróżnicowane konfiguracje zgodnie z różnymi potrzebami użytkownika: FHR1 (I kanał ultrasonograficzny), FHR2 (II kanał ultrasonograficzny), TOCO, FMOV (marker ruchów płodu). Może zostać podłączony do centralnego systemu monitoringu (port RSC). Lekki i kompaktowy - zajmuje małą przestrzeń, łatwy w obsłudze. Możliwość podłączenia do sieci komputerowej.

Kardiotokograf CMS-800G 

Urządzenie przeznaczone do rejestracji akcji serca płodu i skurczów macicy u ciężarnej powyżej 28 tygodnia ciąży w celu dostarczenia danych do użytku klinicznego. Wyniki monitorowania mogą być nagrywane przez wbudowane urządzenie rejestrujące. Monitor wyświetla równocześnie FHR, TOCO, FMOV poprzez analizę ich wzajemnych relacji. Może współpracować z centralnym systemem monitoringu. 

Aparat KTG BT 350 LEDAparat KTG BT 350 LED

Aparat KTG BT 350 LED - wysokiej jakości KTG z wyswietlaczem LED. z sondami wodoodpornymi. Kardiotokograf idealnie nadaje się do zastosowania w szpitalach, klinikach i prywatnych gabinetach.

KARDIOTOKOGRAF TYP SRF 618B++KARDIOTOKOGRAF TYP SRF 618B++

Monitor SRF 618B++ jest urządzeniem znajdującym zastosowanie w opiece zarówno przedporodowej jak i podczas porodu. Ze względu na swą lekką, kompaktową budowę jest idealny do badań w gabinetach prywatnych, klinikach jak i w domu pacjentki. Dzięki zastosowaniu szybkiego algorytmu przetwarzania i rejestracji w sposób natychmiastowy dźwiękowo i wizualnie sygnalizuje przekroczenie progów alrmów.