Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Cykloergometr-ErgoSelect-100-P.jpg

Koncentrator tlenu EverFloKoncentrator tlenu EverFlo

Koncentrator tlenu EverFlo znacznie obniża koszty jego użytkowania, głównie dzięki temu, że: - jest lekki (ok. 14 kg) - mały i kompaktowy - łatwy w przechowywaniu i przenoszeniu - rzadko wymaga konserwacji - bardzo cichy. Koncentrator tlenu korzystna cena. Sprzedaż na terenie całego kraju lekki, kompaktowy i oszczędny koncentrator tlenu.

Koncentrator tlenu OLIVE OLV-5A
Koncentrator tlenu OLIVE OLV-5A
- stężenie tlenu ≥ 93% ±3%
- praca ciągła 24h na dobę
- wyposażenie: 
kaniula nosowa (tzw. „wąsy”), filtry, 
nawilżacz, instrukcja obsługi,
- 2 lata gwarancji

Koncentrator tlenowy EverFlo IKKKoncentrator tlenowy EverFlo IKK 

Koncentrator EverFlo jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla osób prywatnych oraz placówek służby zdrowia. Posiadamy koncentratory na stanie magazynowym co powoduje szybką wysyłką do klienta.