Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

ko-szpitalne-11-LE183-z-koysk-dla-noworodka.jpg

Koncentrator tlenowy EverFlo IKKKoncentrator tlenowy EverFlo IKK 

Koncentrator EverFlo jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla osób prywatnych oraz placówek służby zdrowia. Posiadamy koncentratory na stanie magazynowym co powoduje szybką wysyłką do klienta.


Koncentrator tlenowy EverFlo IKK  

 

 

Koncentrator EverFlo jest kompaktowy i ekonomiczny, może być wykorzystany zarówno w szpitalu jak i w środowisku domowym. Niezawodny, wysokiej jakości koncentrator tlenu. Do tej pory koncentratory tlenu były bardzo podobne - ciężkie, ogromne, głośne i wymagające częstej konserwacji. 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.

 Zobacz: https://euro-medical.pl/koncentratory-tlenu/koncentrator-tlenu-philips-respironics-everflo-3-lata-gwarancji