Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzki-inwalidzkie.jpg

Lampa zabiegowa LUXIFLEX LED 15 000 LUXLampa zabiegowa LUXIFLEX LED 15 000 LUX

Lampa zabiegowa do badań i małych zabiegów chirurgicznych w gabinetach zabiegowych, klinikach i szpitalach. 15 000 luxów w odległości 50 cm; Temperatura barwowa: 3 000 st. K; Współczynnik odzwierciedlenia kolorów: Ra > 80%; Żarówka LED 10W 15st.

Lampy operacyjne ( zabiegowe ) 

 

W celu uzyskania informacji o wyrobach prosimy o kontakt: 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical

Lampa zabiegowa PRIMALED 80 000 LUXLampa zabiegowa PRIMALED 80 000 LUX

Nowoczesna bezcieniowa lampa zabiegowa zaprojektowana tak aby zapewnić idealne głębokie oświetlenie. Przeznaczona do gabinetów zabiegowych oraz przychodni.