Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Cykloergometr-ErgoSelect-100-P.jpg

Łóżko porodowe elektryczne

Łóżka porodowe doskonale sprawdzają się na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Sprzedaż foteli oraz łóżek porodowych po bardzo niskich cenach. Zapraszamy do kontaktu. 

Fotel porodowy BRAWO MAMMAFotel porodowy BRAWO MAMMA

Doskonale sprawdzają się na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Sprzedaż foteli porodowych po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. 

Łóżko porodowe elektryczne ELEGANT 5040Łóżko porodowe elektryczne ELEGANT 5040

Przeznaczony jest dla pacjentek Oddziałów Położniczo-Ginekologicznych w okresie przedporodowym, porodowym, jak i w połogu. Wiele możliwości przystosowania łóżka porodowego do potrzeb pacjentki i personelu medycznego gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę rodzącej.