Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

spirometr-micro-loop.jpg

Sprzedaż sprzętu i aparatury medycznej

 

Serdecznie witamy na stronie

 

 

Sprzedaż sprzętu i aparatury medycznej

 

Serdecznie witamy na stronie 

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już tylu zadowolonych Klientów.

 

W ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń:

 

kardiomonitory

respiratory

defibrylatory

holtery

pulsoksymetry

aparaty EKG

ssaki

aparaty do znieczulania

pompy infuzyjne

stoły operacyjne

łóżka szpitalne

wózki do przewożenia chorych

fotele ginekologiczne

 

 

Kardiomonitory:  oferuje kardiomonitory wysokiej jakości znanych światowych producentów. Cena zależy od doboru ich wielkości oraz określenia parametrów monitorowanych funkcji życiowych człowieka. Kardiomonitor może być wykorzystany na oddziałach szpitalnych, Sali wybudzeń czy oddziałach intensywnej opieki medycznej.

 

 

Respiratory: każdy respirator sprzedawany przez nas posiada stosowny certyfikaty potwierdzający wysoką jakość. Producent dokłada wszelkich starań by respiratory w możliwie najlepszy sposób służyły personelowi medycznemu. Cicha praca, duże zakresy wentylacyjne i łatwość w obsłudze, to podstawowe zalety naszych respiratorów.

 

 

Defibrylatory: sprzedaż tego rodzaju aparatury przez nas jest wynikiem rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości defibrylatory zgłaszanego przez placówki służby zdrowia. Defibrylator może również być wykorzystany w innych miejscach publicznego użytku.

 

 

Holtery: w naszej ofercie  mamy dwa rodzaje holterów: Holter EKG i holtery ciśnienia. Sprzedaż odbywa się po merytorycznych negocjacjach dobrej ceny. Producent zapewnia o wysokiej jakości potwierdzonej dużym zainteresowaniem przez szpitale.

 

 

Pulsoksymetry: Pulsoksymetr Euro Medical charakteryzuje wysoka jakość a jego cena sprzedaży zależy od konfiguracji. Dostępne są pulsoksymetry stacjonarne i przenośne, z opcją NIBP lub TEMP. Niska cena, szybka sprzedaż to dla nas PRIORYTETY.

 

Starannie dobieramy nasz asortyment, zważając by był on bezpieczny, łatwy w obsłudze oraz żeby jego cena była atrakcyjna.