Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-EKG-M-TRACE.jpg

W ofercie Euro-Medical znajduje się szeroka gama urządzeń:

 

kardiomonitory

respiratory

defibrylatory

holtery

pulsoksymetry

aparaty EKG

ssaki

aparaty do znieczulania

pompy infuzyjne

stoły operacyjne

łóżka szpitalne

wózki do przewożenia chorych

fotele ginekologiczne

 

 

Kardiomonitory: Euro Medical oferuje kardiomonitory wysokiej jakości znanych światowych producentów. Cena zależy od doboru ich wielkości oraz określenia parametrów monitorowanych funkcji życiowych człowieka. Kardiomonitor może być wykorzystany na oddziałach szpitalnych, Sali wybudzeń czy oddziałach intensywnej opieki medycznej.

 

 

Respiratory: każdy respirator sprzedawany przez Euro Medical posiada stosowny certyfikaty potwierdzający wysoką jakość. Producent dokłada wszelkich starań by respiratory w możliwie najlepszy sposób służyły personelowi medycznemu. Cicha praca, duże zakresy wentylacyjne i łatwość w obsłudze, to podstawowe zalety naszych respiratorów.

 

 

Defibrylatory: sprzedaż tego rodzaju aparatury przez Euro Medical jest wynikiem rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości defibrylatory zgłaszanego przez placówki służby zdrowia. Defibrylator może również być wykorzystany w innych miejscach publicznego użytku.

 

 

Holtery: w ofercie Euro Medical mamy dwa rodzaje holterów: Holter EKG i holtery ciśnienia. Sprzedaż odbywa się po merytorycznych negocjacjach dobrej ceny. Producent zapewnia o wysokiej jakości potwierdzonej dużym zainteresowaniem przez szpitale.

 

 

Pulsoksymetry: Pulsoksymetr Euro Medical charakteryzuje wysoka jakość a jego cena sprzedaży zależy od konfiguracji. Dostępne są pulsoksymetry stacjonarne i przenośne, z opcją NIBP lub TEMP. Niska cena, szybka sprzedaż to dla nas PRIORYTETY.

 

 

aparaty ktg aparaty do znieczuleń aparaty ekg aparat rentgenowski autoklawy
bronchoskopy defibrylatory fotele ginekologiczne holter ciśnienia kardiomonitory
koncentratory tlenu lampy zabiegowe laryngoskopy łóżka porodowe pulsoksymetry
łóżka szpitalne meble medyczne otoskopy pompy infuzyjne respiratory
aparat ambu spirometry ssaki medyczne stoły operacyjne szafki przyłóżkowe
aparaty usg wózki do przewożenia chorych wózki inwalidzkie wózek reanimacyjny zestaw do prób wysiłkowych

 

kabina audiometryczna ciszy fotel do chemioterapii stojak na kroplówkę asystor medyczny fotele do pobierania krwi
kozetka lekarska stół do przewijania niemowląt stół zabiegowy wózki medyczne szafy lekarskie
parawan medyczny fotel okulistyczno - laryngologiczny wózek wanna czujnik spo2 wózek do przewożenia zwłok
fotele kosmetyczne