Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

wozek-do-przewozenia-chorych-E-3.jpg

Parawany medyczneParawany medyczne

Doskonale sprawdzają się na wszystkich oddziałach gdzie dokonuje się opieka pacjenta. Sprzedaż parawanów i parawanów w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego wymiarów oraz kolorystki parawanów medycznych.


Parawany medyczne

Nasze parawany wykonujemy z metalu o bardzo lekkiej konstrukcji pokrytego farbą proszkową. Zastosowanie podstawy z kółkami jezdnymi sprawiły, że przemieszczenie parawanu w razie potrzeby szybko i cicho umieszczamy w wybranym miejscu. Parawan jest estetycznie wykonany, 195 cm powierzchni zasłony kółka umożliwiające proste, szybkie i ciche przemieszczenie parawanu w wybrane miejsce w razie potrzeby.

Parawany medyczne przeznaczone są do stosowania w jednostkach służby zdrowia, szpitalach (parawany szpitalne), sanatoriach, gabinetach prywatnych jak i szkolnych.

To wyrób, który chcemy Państwu polecić także ze względu na konstrukcję, ułatwiającą transport, ponieważ można go całkowicie zdemontować co w przypadku transportu jest bardzo istotne.Jeżeli nie masz za dużo miejsca, a interesuje Cię parawan metalowy, to z pewnością powinieneś zainteresować się właśnie tym modelem.

1. układ jezdny z kółkami

2. pokrętło blokujące

3. elementy zasłony

4. zasłona

Wysokość: 170 cm

Szerokość: 100 cm

Waga: 3,8 kg 

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.