Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-EKG-CM1200.jpg

Parawan metalowy IParawan metalowy I

Jednoczęściowy parawan metalowy stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Wykonany z metalowych rurek malowanych farbą proszkową na biało. Dostępny z ekranami w dowolnej kolorystyce.


Parawany medyczne

 

 Parawany wyprodukowane są z metalu o lekkiej konstrukcji, która została pokryta farbą proszkową w białym kolorze. Zastosowane kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie parawanu z innych pomieszczeń.

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.