Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-EKG-E30G.jpg

Pompy infuzyjne dwustrzykawkowe AP22Pompy infuzyjne dwustrzykawkowe AP22

Pompa infuzyjna dwustrzykawkowe przeznaczone są do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Pompy infuzyjne objętościowePompy infuzyjne objętościowe

Pompa objętościowa przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Pompy infuzyjne jednostrzykawkowe AP14Pompy infuzyjne jednostrzykawkowe AP14

Pompa infuzyjna jesdostrzykawkowa - Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprzedaż pompy infuzyjnej objętościowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie pompy posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Do wszystkich oferowanych przez nas pomp objętościowych, jednostrzykawkowych i dwustrzykawkowych zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja pomp oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.