Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Resuscytatory-dla-dzieci-Typ-G-02.jpg

Respiratory noworodkowyRespiratory noworodkowy

Respiratory noworodkowy - Ważnymi cechami naszego respiratora jest duży i czytelny ekran, prowadzimy również sprzedaż resiratorów z ekranem dotykowym. Cena respiratora zależy od wyposażenia opcjonalnego. Nasz respirator posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Wszystkie holtery posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

Respiratory noworodkowyRespirator Trilogy 100

Respirator Trilogy 100 przeznaczony do nieinwazyjnej i inwazyjnej wentylacji dorosłych i dzieci. Polskie menu, duży, kolorowy, czytelny wyświetlacz. Posiada wbudowany algorytm poprawiający synchronizację oddychania pacjenta.