Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-do-znieczulania-oglnego-typ-ANASTAZJA-7700.jpg

Spirometr Micro Loop Spirometr Micro Loop 

Podręczny spirometr MicroLoop jest wyposażony w bardzo intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia szybkie i dokładne wykonywanie testów spirometrycznych. Testy można przechowywać w wbudowanej pamięci, aby później przesłać je na komputer, gdy jest to konieczne (wymagane dodatkowe oprogramowanie SPCS).

Spirometr MicroLoop jest wyposażony w biurkową stację dokującą, dzięki której ładowanie, połączenie z komputerem PC i przesyłanie danych oraz drukowanie wyników na zewnętrzną drukarkę jest proste i łatwe. Jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem Spida 5 i SpidaXpert i spełnia wszystkie Międzynarodowe standardy w zakresie dokładności (zgodność z ERS-ATS 200512). Posiada 2-letnią gwarancję.

 

Dane Techniczne

Kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

Biurkowa stacja dokująca do ładowania akumulatorów oraz połączenia z komputerem i drukarką

Szybki wpis tekstowy na ekranie umożliwiający komentarze i pisanie raportów

W pełni konfigurowalne formaty wydruku

2 lata gwarancji

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.