Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

St-operacyjny-SU-03.jpg

Ssak nożny G28Ssak nożny G28

Ssaki ( ssak ) sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Ssak nożny typ G-28 przeznaczony jest do odsysania płynów i wydzielin z jamy ustnej w czasie prowadzonej resuscytacji.

Cykliczne naciskanie i zwalnianie nacisku nogą lub ręką - powoduje powstawanie podciśnienia w zbiorniku, a w konsekwencji zasysanie płynu do jego wnętrza. Zawór jednokierunkowy znajdujący się w pokrywie zbiornika uniemożliwia przedostanie się zassanego płynu do wnętrza miecha. Wylewanie płynu ze zbiornika możliwe jest po zdjęciu pokrywy ze zbiornika. Części ssaka stykające się z zassanym płynem - dezynfekować płynami np. roztworem hibitanu, po uprzednim wymyciu pod bieżącą wodą, pozostałe części przetrzeć szmatką nawilżoną wodą.

 

* Dane techniczne: Wielkość podciśnienia 30 kPa

* Pojemność zbiornika 400 cm

* Wymiary 202 x 110 x 192

* Masa ok.1 kg

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.