Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-EKG-300G.jpg

Ssak akumulatorowo-sieciowy NEW ASKIR 230V / 12VSsak akumulatorowo-sieciowy NEW ASKIR 230V / 12V

Ssak medyczny chirurgiczny z możliwością zasilania z: wewnętrznego akumulatora, z sieci ~230V, instalacji samochodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Ssak akumulatorowo-sieciowy NEW ASKIR 230V / 12V

 

Posiada elektroniczny system zarządzania energią, który monitoruje stan naładowania akumulatora oraz ładuje go podczas pracy z sieci ~230V. Kontrolki na panelu sygnalizują kiedy ssak korzysta z akumulatora oraz stan jego naładowania. Ssak jest lekki w przenoszeniu i łatwy w obsłudze. Jego obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne.

 

Wyposażenie:

wewnętrzny akumulator 12V, 1-litrowa butla z poliwęglanu z zaworem przelewowym, dreny, filtr, regulator i wskaźnik podciśnienia, przewody do zasilania z wtyczki- zapalniczki samochodowej.

 

Parametry techniczne:

Zasilanie- 230V/50Hz/12VDC

Moc- 50VA

Podciśnienie- -75 kPa,

Przepływ ograniczony filtrem- 16l/min,

Czas pracy z baterii- 45-50 minut,

Waga- 4,9 kg,

Wymiary- 35x21x18cm.

 

* Elektryczne ssaki medyczne ze zdalnym sterowaniem

* Elektryczne ssaki medyczne bez zdalnego sterowania

* Elektryczne ssaki medyczne przenośne

* Elektryczne ssaki medyczne na wózku.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical