Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Fotel-porodowy-Brawo-Mama.jpg

Stół operacyjny Dr. Max 7000Stół operacyjny Dr. Max 7000

Stół operacyjny Dr. Max 7000 to bezkompromisowe bezpieczeństwo użytkowania stołu dla pacjentów i użytkowników, wygodne i proste użytkowanie oraz balans pomiędzy wysokimi parametrami technicznymi i ceną dla użytkownika. Stół operacyjny został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał obsługującym wygodne, łatwe i intuicyjne użytkowanie.

Stół operacyjny SU-03Stół operacyjny SU-03 przeznaczony jest do podtrzymywania pacjenta podczas przeprowadzania zabiegów i operacji w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, kardiochirurgii, neurochirurgii, urologii, ginekologii. Nasze stoły operacyjne służą na długie lata.