Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Pulsoksymetr-MD2000.jpg

Szafka przyłóżkowa MODO i MODO PLUSSzafka przyłóżkowa MODO i MODO PLUS

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena szafek przyłóżkowych. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Szafka przyłóżkowa MODO i MODO PLUS

Szafki przyłóżkowe przeznaczone do wyposażenia sal chorych w placówkach służby zdrowia, domach opieki, hospicjach.

Konstrukcja szafek MODO, MODO PLUS wykonana z płyty meblowej, wykończonej okleiną PCV, dwustronnie otwierane drzwiczki oraz dwustronnie wysuwane szuflady, umożliwiające ustawienie szafki z lewej lub prawej strony łóżka. MODO jest wyposażone w półkę na butelki umieszczoną z boku szafki, MODO PLUS dostępne w wersji z półką boczną, składaną do boku szafki, z możliwością regulacji pochylenia kąta blatu o 30° lub 60°. Bezstopniowa regulacja wysokości półki bocznej wspomagana sprężyną gazową. Podstawa jezdna wyposażona w cztery koła z bieżnikiem tworzywowym, w tym dwa z indywidualną blokadą. Szafka MODO PLUS występuje również w wersji z blatem bocznym o stałej wysokości.

 

PARAMETRY TECHNICZNE: 

Wymiary blatu 530 x 450 mm

Wymiary blatu bocznego 590 x 435 mm

Szerokość 530 mm

Głębokość 435 mm 

Wysokość 870 mm

Regulacja wysokości półki bocznej 760 - 1060 mm

 Zobacz: https://euro-medical.pl/szafki-przylozkowe/szafka-przylozkowa-sm-02 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.