Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

SSAK-ASKIR-C30.jpg

Szafka przyłóżkowa VELO i VELO PLUSSzafka przyłóżkowa VELO i VELO PLUS

Sprzedaż szafeczek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Konstrukcja szafek VELO wykonana z ocynkowanej blachy. Metalowe drzwiczki oraz szuflady pokryte lakierem proszkowym w szerokiej gamie kolorów. Blat szafki oraz półka boczna(opcja) wykonane z płyty meblowej w kolorze frontów szuflady oraz drzwiczek. Wysuwana szuflada na prowadnicach rolkowych z wyjmowanym pojemnikiem z tworzywa. Bezstopniowa regulacja wysokości blatu bocznego montowanego z lewej lub prawej strony szafki, dokonywana przy pomocy mechanizmu dociskowego. Możliwość regulacji kąta pochylenia blatu bocznego o 300 lub 600. Szafka przyłóżkowa medyczna VELO w wersji z blatem bocznym dodatkowo posiada piąte podwójne koło z indywidualną blokadą, które zwiększa stabilność szafki przy rozłożonym blacie bocznym. Z tyłu szafki haczyki do wieszania ręczników.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wymiary blatu: 400x430mm

Wymiary blatu bocznego:520x360mm

Szerokość: 400mm

Głębokość: 430mm

Wysokość: 810mm

Regulacja wysokości blatu bocznego: 800-1200mm

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.