Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Bronchofiberoskop-intubacyjno-optyczny-LF-GP-Fiberscope.jpg

Szafka przyłóżkowa SIMA PLUS i SIMASzafka przyłóżkowa SIMA PLUS i SIMA

Sprzedaż szafek przyłóżkowych w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, dostępne opcje szafeczke z blatem bocznym.

Szafka przyłóżkowa SIMA PLUS i SIMA

Konstrukcja szafek wykonana z ocynkowanej blachy, metalowe drzwiczki oraz czoła szuflad lakierowane proszkowo, kolorystycznie dopasowane do wypełnień szczytów łóżek. Blat szafki oraz półka boczna w kolorze białym wykonane z płyty tworzywowej dwustronnie laminowanej lub z tworzywa typu ABS (opcja). Dwustronnie otwierane drzwiczki oraz wysuwane dwustronnie szuflady wypełnione wyjmowanym pojemnikiem tworzywowym. Z boku szafki SIMA umieszczony jest wkład na butelki. SIMA PLUS dostępna z półką boczną, składaną do boku szafki, z możliwością regulacji kąta pochylenia o 30° lub 60°. Płynna bezstopniowa regulacja wysokości półki bocznej wspomagana sprężyną gazową z blokadą. Podstawa wyposażona w cztery koła jezdne, w tym dwa z blokadą.

 

PARAMETRY TECHNICZNE: 

Wymiary blatu ; 510 x 400 mm

Wymiary blatu pocznego : 590 x 345 mm

Szerokość : 510 mm

Głębokość: 400 mm

Wysokość: 860 mm

Regulacja wysokości półki bocznej : 760 - 1060 mm

 Zobacz: https://euro-medical.pl/szafki-przylozkowe/szafka-przylozkowa-sm-01 

 Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical