Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-EKG-CM1200.jpg

Szafa lekarska MDB/1Szafa lekarska MDB/1

Szafa lekarska wyposażona w cztery półki wykonane ze szkła hartowanego o maksymalnym udźwigu do 25 kg. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą handlową. 

Szafa MDB/1 jednodrzwiowa przeszklone drzwi i boki

Sprzedaż szaf lekarskich w atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami handlowymi Euro Medical.

Szafa lekarska stanowi jednolitą konstrukcję wykonaną ze stali i szkła. Elementy metalowe pokryte są lakierem proszkowym, elementy szklane osadzone w tworzywowej uszczelce. Drzwi zabezpieczone są zamkiem patentowym. Szafa wyposażona jest w szklane półki ułożone na zaczepach z możliwością regulacji wysokości położenia. Dwie stopki regulacyjne pozwalają w szybki i łatwy sposób zniwelować nierówności podłóg.

 

WYMIARY: 530dłx1700wysx435szer

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.