Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzek-do-przewoenia-chorych-E-3.jpg

Ultrasonografy stacjonarne i przenośneUltrasonografy stacjonarne i przenośne

Aparaty USG w wielu opcjach: z drukarką lub bez drukarki, USG z doplerem lub bez doplera. Nasze aparaty doskonale sprawdzają się na różnych odziałach szpitalnych, min. Położnictwo, Ginekologia i diagnostyka niepłodności, Radiologia, Medycyna wewnętrzna, Neurologia, Kardiologia, Urologia, Onkologia, Ortopedia, Pediatria, Interna, badania jamy brzusznej, naczyniowe. Do wszystkich oferowanych przez nas aparatów USG zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja USG oraz szkolenie presonelu - 100% - gratis na terenie całej Polski. Oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Najniższa cena-wysoka jakość.

Ultrasonografy cyfrowy Edan DUS 60

Aparaty USG przenośne EDAN DUS 60 naczyniowe i kardiologiczne pozwalają na analizę badań przeprowadzonych cyfrowym ultrasonografem.Oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Najniższa cena-wysoka jakość.