Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Cykloergometr-ErgoSelect-100-P.jpg

Wózek do przewożenia chorych  E-5Wózek do przewożenia chorych  E-5

Z ręcznie regulowaną wysokością w zakresie 64- 85cm. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.

 

Wózek do przewożenia chorych  E-5

Konstrukcja wózka do przewożenia chorych E-5 wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Leże płaskie, bez regulacji oparcia pleców. Materac zmywalny, odejmowany od leża z pasami do przenoszenia pacjenta. Samo leże również zdejmowane z wózka – może posłużyć jako nosze.

System regulacji wysokości realizowany jest ręcznie poprzez mechanizm śrubowy 

w zakresie 640-850mm. Wszystkie koła z blokadami. Wieszak kroplówki na wyposażeniu w standardzie.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.