Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

St-do-przewijania-niemowlt.jpg

Wózek do przewożenia chorych  E-1-1Wózek do przewożenia chorych E-1-1 oparty na kolumnach  

Wózek do przewożenia chorych - Hydraulicznie regulowaną wysokością, Centralna blokada kół, hydraulicznie regulowana pozycja Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Wyposażenie: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, kosz na butlę gazową.

Wózek do przewożenia chorych  E-1-1

 

Wózek do przewożenia chorych E-1-1 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów w szpitalach i innych jednostkach leczniczych. Wózek oparty na dwóch wytrzymałych kolumnach.. Układ jezdny wózka wyposażony jest w podwozie z centralną blokadą kół. Segmenty wózka wypełnione płytą wykonaną z tworzywa ABS. Specjalnie wyprofilowane uchwyty w leżu od strony nóg i głowy pacjenta służące do przetaczania wózka. Wózek posiada hydrauliczną regulację wysokości leża. Regulacja kąta segmentu oparcia pleców realizowana jest mechanicznie za pomocą sprężyn gazowych z blokadą. Opuszczane barierki boczne wykonane z tworzywa ABS. Wieszak kroplówki i kosz na butle z tlenem zamontowany pod oparciem głowy stanowią standardowe wyposażenie wózka.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

 

Długość leża: 1930mm

Długość całkowita:  1960mm

Szerokość leża: 610mm

Szerokość całkowita: 660mm

Hydrauliczna regulacja wysokości w zakresie: 600-900mm 

Regulacja oparcia pleców za pomocą sprężyn gazowych:  od 0° do 90°

Pozycja Trendelenburga w zakresie:  12°

Pozycja anty-Trendelenburga w zakresie:  12°

Średnica kół jezdnych:  150mm

Bezpieczne robocze obciążenie wózka: 250kg

Masa wózka:  94kg

 Zobacz: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/wozek-do-przewozenia-chorych-e-2

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.