Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

spirometr-micro-loop.jpg

Wózki inwalidzkieWózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie sprzedaż najniższa cena wysoka jakość. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

 Wózki inwalidzkie

Wózki standardowe wykonane ze stali precyzyjnej. Przeznaczone dla osób z dysfunkcją narządów ruchu. Bogata gama kolorystyczna zapewnia komfort psychiczny osobie poruszającej się na wózku .Szerokość siedziska do wyboru. Modele standardowe posiadają konstrukcję modułową co zapewnia pacjentowi rozbudowę standardu wózka o wiele dodatkowych opcji.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.