Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Lampa_zabiegowa_PRIMALED_80_000_LUX.jpg

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO POMIARU CIŚNIENIA TĘTNICZEGO KRWI PODCZAS PRÓB WYSIŁKOWYCHSYSTEM AUTOMATYCZNEGO POMIARU CIŚNIENIA TĘTNICZEGO KRWI PODCZAS PRÓB WYSIŁKOWYCH

Nasz system zestawu do prób wysiłkowych posiada najlepsze z wiodących rozwiązań technologicznych koncentrujących się na trosce o pacjenta. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju. Wszystkie systemy posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO POMIARU CIŚNIENIA TĘTNICZEGO KRWI PODCZAS PRÓB WYSIŁKOWYCH

Tango + jest pierwszym w pełni automatycznym systemem pomiaru ciśnienia tętniczego krwi podczas prób wysiłkowych, pozwala w pełni skupić się na obserwacji stanu pacjenta.

Tango + jest aparatem dedykowanym do wykonywania pomiarów podczas wysiłku. Dzięki zastosowaniu metody Korotkoffa z bramkowaniem sygnału EKG zapewnia wysoką dokładność odpowiadającą pomiarowi wykonanemu przez wykwalifikowany personel medyczny.

Tango + jest w pełni kompatybilny z oferowanymi przez firmę OXFORD systemami wysiłkowymi Q-Stress oraz N-Stress oraz wielu innych.

·Pomiar metodą Korotkoffa

Zapewnia wysoką dokładność pomiaru z możliwością weryfikacji tonów za pomocą dołączonego zestawu słuchawkowego i czytelnego wyświetlacza wartości RR

·Kompaktowy i cichy

Ciche działanie i kompaktowe rozmiary ułatwiają współpracę z pacjentem.

·Współpraca z systemami prób wysiłkowych

Tango + jest w pełni kompatybilne z systemami wysiłkowymi Q-Stress i N- Stress. Pozwala na wykonanie pomiaru programowanego w systemie oraz na żądanie.

Po wykonaniu pomiaru wartość ciśnienia jest automatycznie przekazywana do systemu wysiłkowego bez konieczności ręcznego wpisywania!!!

·Unikalny mankiet Orbit-K

Łatwy sposób zakładania mankietu (nawet samodzielnie).

Mankiet został specjalnie zaprojektowany pod kątem pomiarów podczas wysiłku.Zastosowanie elastycznej siatki utrzymuje mankiet na miejscu przez cały okres badania.

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.