Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Pompy-infuzyjne-dwustrzykawkowe.jpg

Cykloergometr ErgoBikePremium 8Cykloergometr ErgoBikePremium 8

Do wszystkich oferowanych przez nas cykloergometrów zapewniamy: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, reakcję serwisu do 24 godzin od momentu zgłoszenia, komplet części zamiennych, telefoniczne wsparcie techniczne, instrukcje obsługi w języku Polskim, komplet wymaganych atestów, dostawa i instalacja aparatu u oraz szkolenie personelu - 100% - gratis na terenie całej Polski.

Cykloergometr ErgoBikePremium 8

 

Dane Techniczne:

Regulowana wysokość siodełka W płaszczyźnie pionowej i poziomej

Regulowany kąt ustawienia kierownicy 360°

Obciążenie w zakresie 20-600 W

Dopuszczalne obciążenie 150 kg

Kolorowy wyświetlacz graficzny o rozdzielczości 320x240 pixeli prezentujący istotne parametry

Obciążenie, prędkość, dystans, czas, data, BMI, całkowita liczba kilometrów, częstotliwość pedałowania, zużycie energii, pomiar pulsu

Sterowanie manualne

Wbudowane programy treningowe z możliwością programowania własnych (powyżej 10) oraz programy sterowane tętnem (powyżej 5)

Możliwość sterowania zewnętrznego

Port USB, Bluetooth (opcja)

System hamowania

Elektromagnetyczny

Ciężar koła zamachowego 4,8 kg

 

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.