Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Aparat-do-znieczulania-oglnego-typ-ANASTAZJA-7700.jpg

Fotel do dializ EURO 04-SFotel do dializ EURO 04-S

Posiada elektryczną regulację: wysokości, oparcia pleców, oparcia nóg, pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga.

Fotel ginekologiczy FG-01 Fotel ginekologiczy FG-01 

Fotel ginekologiczy FG-01 przeznaczony do badań i zabiegów ginekologicznych w placówkach służby zdrowia. Starannie przemyślana konstrukcja fotela ginekologicznego zapewnia wygodę przy wykonywaniu pracy oraz zwiększa poczucie bezpieczeństwa pacjenta.

Fotel ginekologiczny - JWFG 2Fotel ginekologiczny - JWFG 2

Stała wysokość siedziska, regulacja oparcia pleców za pomocą sprężyny gazowej, możliwość regulacji Trnedelenburga i anty-Trendelenburga. Fotele ginekologiczne wysokiej jakości dostępne w naszym sklepie internetowym.

Fotel ginekologiczny  OT03-SFotel ginekologiczny  OT03-S

Fotel ginekologiczny - Elektryczne regulacje uzyskiwane z pilota:wysokości, oparcie pleców, Trendelenburga i anty- Trendelenburga. Podstawa obudowana osłonami tworzywa ABS. Wyposażenie: podkolanniki, uchwyty rąk, miska ginekologiczna,  rolka papieru podkładowego, listwy do mocowania wyposażenia w siedzisku. 

Fotel ginekologiczny FG-04 Fotel ginekologiczny FG-04 

Przeznaczony jest do podtrzymywania pacjentki w trakcie przeprowadzania badań i zabiegów ginekologicznych. Może być również wykorzystywany do badań i zabiegów urologicznych. Zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjenta.