Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Wzek-do-przewoenia-chorych-E-2.jpg

Łóżko elektryczne oparte na kolumnachŁóżko elektryczne oparte na kolumnach

ŁÓŻKO WŁOSKIE WIELOFUNKCYJNE SPACE, 4 sekcyjne łóżko kolumnowe z elektrycznie regulowaną wysokością, pozycją Trendelenburga i Anty-Trendelenburga.

Łóżka szpitalne dwusegmentowe B-21-2Łóżka szpitalne dwusegmentowe B-21-2

Cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż. Poznaj ofertę na łóżka szpitalne naszej firmy.

Łóżko szpitalne 11-LE183 z kołyską dla noworodkaŁóżko szpitalne 11-LE183 z kołyską dla noworodka

Łóżka elektryczne doskonale sprawdzają się na oddziałach dziecięcych, ginekologicznych noworodkowych. Sprzedaż łóżek po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent.

Elektryczne łóżko przeciwodleżynowe 11-LE600Elektryczne łóżko przeciwodleżynowe 11-LE600

Elektryczne łóżko przeciwodleżynowe 11-LE600 przeznaczone do szpitali i domów prywatnych, służy dla osób chorych.

Łóżka szpitalne proste czterosegmentoweŁóżka szpitalne proste czterosegmentowe

Cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

Włoskie łóżko elektryczne przeciwodleżynowe na kolumnachWłoskie łóżko elektryczne przeciwodleżynowe na kolumnach

Łóżka szpitalne przeciwodleżynowe doskonale sprawdzają się na oddziałach intensywnej terapii gdzie wymagana jest długoterminowa opieka pacjenta. Sprzedaż łóżek przeciwodleżynowych bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent.

Łóżka szpitalne A4Łóżka szpitalne A4

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.

WŁOSKIE Łóżko elektryczne oparte na pantografach z regulowaną wysokością

Wysokiej jakości WŁOSKIE łóżka szpitalne na pantografach doskonale sprawdzają się na oddziałach intensywnej terapii i innych salach gdzie wymagana jest długoterminowa opieka pacjentów. Sprzedaż łóżek po bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego. Włoski producent, WŁOSKIE łóżko szpitalne

Łóżka szpitalne A3Łóżka szpitalne A3

Łóżko szpitalne cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż.