Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Ssak-nony-G28.jpg

Kozetki medyczneKozetki medyczne

Doskonale sprawdzają się na wszystkich oddziałach gdzie dokonuje się opieka pacjenta. Sprzedaż kozetek i parawanów w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Cena wyrobu zależy od wyposażenia opcjonalnego wymiarów oraz kolorystki. 

Taborety lekarskie z oparciemTaborety lekarskie z oparciem

Sprzedaż taboretów w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, taborety z oparciem i bez oparcia.

Taborety lekarskieTaborety lekarskie

Sprzedaż taboretów w bardzo atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami EURO-MEDICAL. Stała niska cena wyrobu. Możliwość wyboru kolorystki, taborety z oparciem i bez oparcia, podnośnik gazowy lub śrubowy do wyboru na zlecenie klienta.

Szafa lekarska MDB/1Szafa lekarska MDB/1

Szafa lekarska wyposażona w cztery półki wykonane ze szkła hartowanego o maksymalnym udźwigu do 25 kg. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą handlową. 

Stół do przewijania niemowlątStół do przewijania niemowląt

Sprzedaż stołów w atrakcyjnych cenach po konsultacjach z przedstawicielami handlowymi EURO-MEDICAL. Możliwość wyboru kolorystki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową na stoły do przewijania niemowląt.

Szafka lekarska MD/1 przeszklone drzwiSzafka lekarska MD/1 przeszklone drzwi

Szafa lekarska wykonana z blachy czarnej lakierowanej proszkowo, szafa posiada przeszklone tylko drzwi z szyny hartowanej.