Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

wozek_anestezjologiczny_MZ_234.jpg

Pulsoksymetry palcowe MD300C3Pulsoksymetry palcowe MD300C3

Pulsoksymetry palcowe MD300C3 - Parametry mierzone SpO2 - nasycenie hemoglobiny tlenem, PR - częstotliwość pulsu, poziom perfuzji.

Pulsoksymetr MD300MPulsoksymetr MD300M

Pulsoksymetr MD300M - mały rozmiar, wysoka jakość wykonania, przenośność i łatwość obsługi jest doskonałym produktem zarówno do użytku domowego jak i dla profesjonalistów. Wykonany z wysokiej klasy plastiku. Posiada wyraźny kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2.8” z rozdzielczością 320x240px. Sposób prezentacji wyników przedstawiony w postaci krzywej pletyzmograficznej oraz w wartościach cyfrowych. Wbudowany głośnik sygnalizujący wykrycie pulsu, oraz ustawne alarmy. Ponadto posiada wyraźne lampki zasilania oraz alarmu.

Pulsoksymetr przenośny CMS 60DPulsoksymetr przenośny CMS 60D

Pulsoksymetr  przenośny CMS 60D mierzy podstawowe parametry takie jak Spo2 ( nasycenie hemoglobiny tlenem) oraz puls. Zapoznaj się z naszą ofertą na pulsoksymetry.

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro-Medical.Pulsoksymetr MD2000

 

Pulsoksymetr MD2000 przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) oraz pulsu (PR) w domu, przychodni, prywatnej klinice a także w szpitalach. Można go stosować u pacjentów dorosłych i pediatrycznych. Przeznaczony jest dla lekarzy rodzinnych, przychodni jak i dla szpitali, a także dla osób wymagających monitorowania tętna i nasycenia krwi tlenem pozostających w domu.