Jesteśmy internetowym sklepem medycznym wyposażającym placówki służby zdrowia począwszy od prywatnych gabinetów lekarskich, przez kliniki a kończąc na szpitalach. Oferujemy sprzęt medyczny i aparaturę medyczną najwyższej jakości. Każdego klienta obsługujemy słuchając jego potrzeb i oczekiwań, doradzamy zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt i aparatura medyczna jest na światowym poziomie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu medycznego.

Ssak-NEW-ASKIR-20.jpg

Holter ciśnienia Oscar 2Holter ciśnienia Oscar 2

Oscar 2 jest pierwszym i jak na razie jedynym oscylometrycznym rejestratorem ciśnienia, który uzyskał pozytywną ocenę Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia i został zarekomendowany do badań klinicznych. Poznaj nasze holtery i ich zastosowanie.

Holter ciśnienia ABPM50Holter ciśnienia ABPM50

Holter cisnienia ABPM50 wyposażony jest w duży wyświetlacz pozwalający na obejrzenie wyników bezpośrednio po zdjęciu holtera. Aparat może być podłączony do dowolnego komputera z systemem Windows XP lub nowszym poprzez USB. Dedykowany program pozwala na łatwą, szybka i wszechstronną analizę wyników oraz generowanie raportu.

 Holter EKG - TLC5000Holter EKG - TLC5000

Holter EKG - TLC5000 - flagowy 12-odprowadzeniowy holter oferowany przez naszą firmę. Doskonałe parametry rejestracji oraz możliwości wszechstronnej analizy znacznie wykraczającej poza ocenę rytmu pozwalają na zastosowanie urządzenia w celach klinicznych jak i naukowych. Holter EKG wysokiej jakości dostępny po kontakcie z naszym biurem.